Innowacyjne piece UNOX – przyszłość profesjonalnej gastronomii

Odkryj Efektywność Energetyczną i Wszechstronność Pieców Unox

Krok naprzód w Profesjonalnej Gastronomii. Poznajcie zaawansowane technologicznie piece Unox, które redefiniują pojęcie efektywności i wszechstronności w profesjonalnych kuchniach. Te rewolucyjne urządzenia, wyposażone w najnowsze technologie, nie tylko usprawniają codzienną pracę kucharzy, ale również podkreślają znaczenie energooszczędności poprzez niskie zużycie energii.

Precyzja i Innowacyjność na Wyciągnięcie Ręki

Urządzenia Unox to więcej niż piece. To inteligentne maszyny, które dostosowują parametry gotowania, zapewniając doskonałe wyniki każdego dnia. Wyobraź sobie piec, który adaptuje się i uczy Twojego stylu gotowania, optymalizując procesy i wspomagając zarządzanie kuchnią. Dzięki swoim zastosowanym nowoczesnym technologiom:

  • 1000+ programów gotowania: Dla maksymalnej personalizacji i łatwości użytkowania.
  • CHEFUNOX: Wybór z biblioteki przepisów z automatycznym ustawieniem parametrów gotowania.
  • MULTI.TIME: Zarządzanie do 10 procesami gotowania jednocześnie.
  • MISE.EN.PLACE: Synchronizacja wkładania blach, aby wszystkie potrawy były gotowe w tym samym czasie.
  • ADAPTIVE.Cooking™: Automatyczne dostosowanie parametrów gotowania do załadunku.
  • CLIMALUX: Całkowita kontrola wilgotności w komorze gotowania.
  • SMART.Preheating: Automatyczne ustawianie temperatury i czasu podgrzewania.
  • AUTO.Soft: Delikatne zarządzanie wzrostem temperatury.
  • SENSE.Klean: Ocena stopnia zabrudzenia pieca i sugerowanie odpowiedniego mycia.

Mniejsze zużycie energii

W Gastro Marinex wierzymy, że przyszłość gastronomii leży w zrównoważonym rozwoju. Piece Unox są tego doskonałym przykładem – ich efektywność energetyczna to krok w stronę ekologicznej kuchni. Dzięki niskiemu zużyciu energii, restauracje mogą zmniejszyć swój ślad węglowy i koszty zużyci energii. Funkcja MISE.EN.PLACE to oszczędność energii i zmniejszenie odpadów i oszczędności finansowe. Dbając o planetę, dbasz również o swój biznes.

Zadowoleni użytkownicy

Doświadczenia naszych klientów z piecami Unox pokazują, że są one kluczem do sukcesu wielu restauracji. Przykłady z życia wzięte, gdzie innowacyjne podejście do gotowania przekłada się na zadowolenie klientów i wzrost zysków, są najlepszym dowodem na wartość tych urządzeń.

CHEFTOP MIND.Maps PLUS

CHEFTOP MIND.MapsTM ONE to piece konwekcyjno-parowe UNOX przeznaczone dla tych, którzy poszukują najnowszych technologii i intuicyjnej prostoty w obsłudze. Inteligentne piece konwekcyjno-parowe umożliwiające grillowanie, smażenie, pieczenie, przyrumienianie, wędzenie, gotowanie na parze i wiele więcej. Automatyczne cykle gotowania i inteligentne funkcje zapewniają zawsze doskonałe rezultaty.

SPEED.Pro

XEDA-0611-EXRS

XEVC-0511-EPRM

ONE XEVC-0511-E1RM

Dołącz do rewolucji kulinarnych innowacji z piecami UNOX

Jeśli jesteś gotowy podnieść jakość swoich usług gastronomicznych i zainteresowany jesteś nowoczesnym podejściem do kuchni, piece UNOXsą dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i dołączyć do rewolucji kulinarnych innowacji.

Nasi eksperci w dziedzinie gastronomii pomogą dobrać odpowiedni piec do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dawid – 577788864 – Darek – 665177332