Nowość od firmy Bartscher

Piec konwekcyjny z nawilżaniem – AT230-MDI

Model AT230-MDI ułatwia wyposażenie komory pieca dzięki bocznemu zawiasowi drzwi. Połączenie sprawdzonych funkcji AT z dodatkową funkcją grillowania i nawilżaniem sprawia, że każde życzenie zostanie spełnione. Najwyższy komfort obsługi zapewnia sterowanie cyfrowe MDI Bartscher z szybką i nieskomplikowaną regulacją temperatury i czasu.

Kluczowe cechy:

Łatwość obsługi: Uproszczony dostęp do komory pieca dzięki bocznie zawiasowym drzwiom oraz możliwość wyjęcia szyb ułatwiają czyszczenie i konserwację.

Wszechstronne gotowanie: Zawiera funkcję grillowania i nawilżania, co umożliwia przygotowanie szerokiego zakresu potraw, od chrupiącego pieczywa po soczyste pieczenie. Precyzyjna regulacja: Cyfrowe sterowanie zapewnia doskonałą kontrolę nad temperaturą i czasem, co jest kluczowe dla osiągnięcia oczekiwanych efektów kulinarnych.

Kluczowe funkcje:

Piec konwekcyjny AT230-MDI – Znacznik jakości i efektywności w Twojej kuchni

Odkryj funkcje, które wyróżniają piec konwekcyjny AT230-MDI, stanowiąc o jego wyjątkowości i adaptacji do potrzeb w gastronomii:

Zaawansowane sterowanie: Wyposażony w system sterowania Pokrętło MDI, zapewniający pełną kontrolę nad procesem gotowania oraz łatwość dostosowania parametrów.

Wygodna obsługa: Z funkcją pamięci, piec pozwala na zapisywanie ustawień, gwarantując spójność i powtarzalność wyników.

Innowacyjny design: Oświetlenie wewnętrzne i zaokrąglona komora umożliwiają lepszą widoczność potraw podczas gotowania.

Łatwe czyszczenie: Podwójne przeszklone drzwi i możliwość łatwego wyprowadzenia drzwi zapewniają prostotę w utrzymaniu czystości urządzenia.

Wygodna obsługa: Pokrętło z wyświetlaczem cyfrowym do ustawiania temperatury i czasu gotowania, co zapewnia precyzyjne i intuicyjne zarządzanie pracą pieca.

Dodatkowe funkcje: Grill oraz nawilżanie rozszerzają możliwości kulinarnego zastosowania, od pieczenia mięs po wypieki.

Specyfikacje techniczne, takie jak 3 kW mocy przyłączeniowej, stopień ochrony IPX3, czy też grill o mocy 2,4 kW, podkreślają przemyślaną konstrukcję tego modelu, zapewniając optymalną efektywność energetyczną i bezpieczeństwo użytkowania.

Obudowa, z wymiarami 700 x 675 x 550 mm i wagą 47,6 kg, co czyni go odpowiednim dla intensywnego użytkowania w zawodowych kuchniach.

Piec konwekcyjny AT230-MDI to nie tylko urządzenie – to partner w dążeniu do perfekcji kulinarnych dzieł. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak może on wzmocnić Twoją ofertę gastronomiczną.